Fotografování v našem fotoateliéru.

Klasikou v naši nabídce je tvorba portrétů pro průkazovou fotografii, která je stále potřeba do různých průkazů ( profesní, zbrojní, ztp, školní, sport, doprava, atd.). Cena služby od 195 Kč.

Profesní portrét slouží pro Vaši prezentaci v zaměstnání nebo podnikání a pokud se nám společně podaří,  jste o krok napřed. Cena služby od 290 Kč.

Klasická portrétní fotografie pro Vás a Vaše blízké.  Cena služby od 490 Kč.

Rodinná skupinové fotografie.  Prostě se rodina sejde v našem fotoateliéru. Krásná vzpomínka nebo dárek pro Vaše blízké.  Sourozenci, děti, přátelé, snoubenci. Cena služby od 590 Kč.

Retro fotoateliér. Kouzlo historie ve fotografii. Pro děti i dospělé. Přijďte v jednoduchém stylu nejlepe si oblékněte jednobarevné košile, haleny nebo staré oblečení. Máme stylové rekvizity, staré kočárky, plyšové medvědy, staré kufry, proutěné koše. Cena služby od 790 Kč.

V rámci fotografování vznikne série záběrů pro Váš výběr. Vybrané snímky se upraví a jsou Vám k dispozici v digitální podobě. Možnost předání – nahrání dat na USB disk nebo na CD. Nejčastěji zhotovujeme k náhledu fotografie. Z vybraných fotografií lze zhotovit obraz na fotoplátně.

Fotografování v našem fotoateliéru na Vaše přání po domluvě s fotografem na telefonu 728 845 125 – Martin Jakoubek.