Průkazové fotografie v ateliéru na počkání

Fotografujeme v našem ateliéru a zhotovujeme fotografie pro použití na identifikační průkazy, zbrojní průkazy, řidičské profesní karty, mezinárodní řidičské průkazy, studentské průkazy, cestovatelská víza, isic karty, ztp nebo fotografie pro Vaše blízké do peněženky.


Co možná nevíte ?  Nabízíme elektronické foto pro úřady. Nelíbí se Vám fotografie na občanský průkaz nebo řidičský průkaz, kterou Vám zhotovili na úřadě? Využíjte naši služby na prodejně k vyfocení Vás i dětí pro tyto účely. Můžete si v klidu vybrat z několika fotografií tu nejlepší. obdržíte hned 4 fotografie a zašleme Vám vybranou fotografii na příslušný úřad, kde budete doklad vyřizovat. Pouze pasové fotografie na české pasy, které obsahují další biometrické údaje, se zhotovují přímo na úřadě.

Osobní údaje pro zaslání fotografií na úřad. Při fotografování budete požádáni o následující údaje: jméno, příjmení, datum narození a název úřadu. Tyto údaje jsou spolu s fotografií poslány na uvedený úřad pomocí datové schránky. Je nutné dbát na správné zadání výše uvedených údajů. Ministerstvo vnitra uchovává připravené fotografie v elektronické podobě po dobu 60 kalendářních dnů. Proto je důležité se v této době na úřad dostavit. Při komunikaci s úředníky sdělte informaci, že máte fotografii od fotografa zaslanou přes datovou schránku.